Trwa ładowanie

FAQ


"Kto pyta nie błądzi"dlatego przygotowaliśmy dla Państwa najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Dodatkowo umieściliśmy wyjaśnienie do niejasnych dla Państwa terminów używanych w naszej działalności, aby współpraca z naszą firmą przebiegała płynnie i ze zrozumieniem.
Nie ma odpowiedzi na Państwa pytania? Prosimy o przesłanie jego treści poprzez formularz kontaktowy.
Tworzenie stron www
CMS czy jest mi potrzebny?

Jeżeli planujesz częste aktualizacje swojej witryny to wdrożenie systemu CMS jest dla Ciebie najbardziej opłacalnym rozwiązaniem, gdyż unikniesz konieczności każdorazowego płacenia za wykonanie nawet najmniejszej modyfikacji treści strony. System CMS umożliwi Ci dokonanie samodzielnej aktualizacji treści bez konieczności angażowania w ten proces innych osób.

Ile czasu potrzeba na wykonanie projektu graficznego?

Na wykonanie projektu graficznego potrzeba od 1 do 6 dni roboczych, w zależności od stopnia zaawansowania projektu. Gdy projekt dotyczy rozbudowanych serwisów, okres projektowy trwa nawet do kilku tygodni.

Ile poprawek zawartych jest w cenie zamówienia?

W cenie zamówienia nie ma limitu w ilości poprawek.

Ile projektów zawiera się w cenie zamówienia?

Ilość wykonanych projektów graficznych zależna jest od wymagań klienta i wynagrodzenia za ilość wykonanych propozycji. Możliwe jest zamówienie dowolnej ilości projektów graficznych w ilości odpowiadającej potrzebom - wycena całości projektu przeprowadzana jest indywidualnie.

W jakim czasie nakładane są poprawki do projektu?

Poprawki do projektów graficznych nakładane są w przeciągu 1 dnia roboczego od daty ich zgłoszenia.

Strony Responsive Web Design
Pozycjonowanie SEO
Na ile fraz może być pozycjonowana moja strona?

Nie ma tu limitu, istotne jest aby zachować umiar, bo ciężko pozycjonować jedną podstronę w obrębie danej domeny na np. 30 odrębnych fraz. Dla wyszukiwarek internetowych takie działanie nie będzie naturalne, a co za tym idzie, pozycjonowanie może przynieść więcej szkód niż pożytku. Proponujemy skupić się na najważniejszych obszarach swojej działalności, a z czasem gdy strona nabierze mocy i jakości „w oczach wyszukiwarek” rozszerzać zakres pozycjonowania o nowe frazy.

Co to jest fraza kluczowa?

Fraza kluczowa, to słowo lub kilka słów, które są wpisywane w pole wyszukiwarki, w celu odnalezienia tematycznej strony. Np. „meble do domu” lub „dentysta Kielce”.

Jak długo trzeba czekać na wyniki pozycjonowania?

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i nastawionym na długofalowe efekty. Sam efekt jest uzależniony od wielu czynników takich jak wiek domeny, budowa strony, specyfikacja branży i działania konkurencji. W zależności od trudności frazy efekty mogą pojawić się po 2 tygodniach dla prostszych fraz, zaś dla trudniejszych na efekt będzie trzeba poczekać nawet do 3-4 miesięcy.

Jak wybrać frazy kluczowe?

Frazy kluczowe powinny być związane z działalnością firmy w taki sposób aby były jak najbardziej precyzyjne, czyli jednoznacznie określające zakres oferowanej usługi lub produktu. Przy wyborze fraz doradzamy naszym Klientom przeprowadzając analizę potencjalnych wraz pod względem ich konkurencyjności oraz liczby potencjalnych wyszukiwań na wybrane frazy.

Na jaki czas podpisywana jest umowa na pozycjonowanie?

W zależności od trudności i ilości pozycjonowanych fraz, umowa jest podpisywana na okres od 3 do 24 miesięcy. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Pozycjonowanie, czy jest mi potrzebne?

Celem pozycjonowania jest umieszczenie pozycjonowanej strony na jak najwyższym miejscu wyników wyszukiwania na frazy związane z działalnością firmy. Czym wyżej w wynikach wyszukiwania tym większe zainteresowanie Twoją firmą. Jeśli zainwestowałeś/aś już w stronę internetową, to warto zainwestować w działania pozycjonerskie, aby przyciągnąć na stronę potencjalnych Klientów.

Sklepy internetowe
Czy nasz sklep internetowy umożliwia integrację z allegro?

Tak. Integracja dwustronna z allegro umożliwia pełną kontrolę nad produktami które wystawiamy do sprzedaży na stronie naszego sklepu internetowego i dodatkowo na aukcji allegro. Jeśli nastąpi sprzedaż na allegro danego produktu, system zdejmuje z magazynu produkt, który nie może zostać już sprzedany przez stronę naszego sklepu. Dzięki temu masz stałą kontrolę nad dwoma kluczowymi kanałami sprzedaży.

Czy nasz sklep obsługuje płatności on-line?

Integracja z systemami płatności. Domyślnie nasz sklep zintegrowany jest z systemem płatności on-line przelewy24.pl, ale możliwe są integrację z dowolną platformą do obsługi płatności on-line takiej jak np. Payu, PayPal, dotpay.

Jaką ilość produktów mogę umieścić w sklepie?

Bez ograniczeń.

Płatności
Czy jest możliwość rozbicia płatności na raty?

Tak, dostosowujemy liczbę i wysokość rat indywidualnie do zlecenia.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak. Wszystkie nasze usługi opatrzone są podatkiem VAT 23%.

W jaki sposób uiszczane są płatności?

Za wszystkie wykonywane przez nas usługi pobierany jest zadatek przed wykonaniem zlecenia w wysokości 25% wartości zamówienia (Faktura VAT Zaliczkowa). Druga płatność (75%) następuje po wykonaniu i akceptacji zamówionej usługi. Możliwa jest płatność całości należności z góry (przed wykonaniem zlecenia).